Uzavření školy od 1. 3. 2021

Vážení rodiče,

dle rozhodnutí vlády ČR ze dne 26. 2. 2021 dochází od pondělí 1. 3. 2021 do odvolání k uzavření všech škol včetně 1. a 2. ročníků. Výuka bude probíhat distanční formou. Dohlédněte, prosím, aby Vaše děti po jarních prázdninách pravidelně navštěvovaly Google Classroom, účastnily se online hodin a plnily úkoly v jednotlivých kurzech. Účast při výuce je povinná a absenci je třeba řádně omluvit. Ruší se i provoz školní družiny a jídelny. Obědy budou všem žákům odhlášeny.

V případě jakýchkoliv potíží a překážek se obracejte na třídní učitele, případně na p. zástupkyni Zingrošovou.

Děkujeme za pochopení a doufáme, že to společně opět zvládneme.

Vedení školy

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.