Školní výlet do Českého ráje

V úterý 28. 5. 2019 se žáci I., II., III. a V. třídy zúčastnili putování po Českém ráji. Od školy jsme vyrazili již v 7:40. Naší první zastávkou byla zřícenina hradu Valečov. Provázel nás sám pan kastelán a velmi zajímavou prohlídku jsme si opravdu vychutnali. Dále jsme pokračovali do Sobotky. Chtěli jsme si projít město a zastavit se na oběd. Bohužel se velmi silně rozpršelo, a proto jsme pokračovali dál až do Jičína. Zde jsme si prohlédli krásné náměstí s podloubím a zašli si na oběd. Plánovanou návštěvu Trosek jsme museli kvůli nepříznivému počasí zrušit. Díky tomu jsme ale stihli krátkou procházku místní krajinou a prohlídku hradu Valdštejn. Do Prahy jsme dojeli po 17. hodině. I přes nepříznivé počasí si všichni výlet pořádně užili!

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.