Poděkování rodičům

Vážení rodiče, děkujeme Vám za velmi dobrou a odpovědnou spolupráci s vedením školy, třídními učitelkami a dalšími pedagogy školy, kteří se v této mimořádné době snaží zajistit výuku Vašich dětí.

I pro nás učitele je to zcela nová situace a musíme se mnoho nového naučit. Věříme, že postupně společně nalezneme tu nejefektivnější cestu, jak vše zvládnout a i nadále učit žáky novým věcem prostřednictvím internetu.

Víme, že bychom se bez Vaší pomoci neobešli. Velký dík, že každý den dohlížíte na plnění zadaných úkolů pedagogy a sledujete nové informace na webových stránkách školy.

V případě jakýkoliv nejasností se neváhejte na nás obrátit. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím emailu, telefonu nebo sociálních sítí.

Přejeme Vám hodně trpělivosti a hlavně pevné zdraví.