Oslava Mezinárodního dne dětí

Ve čtvrtek 3. 6. 2021 se žáci 8 a 9. ročníku vydali na toulky pražskou přírodou. Procházku zahájili v 8:30 hod před školou. Trasa vedla Bohnickým údolím a dále podél Vltavy k přístavišti V Zámcích. Cestou si všichni užívali krásného slunného dne a zároveň pozorovali luční květiny, labutě a kachny na řece i kroužící racky nad Vltavou. Vychutnali si i krásnou vyhlídku na Prahu. Po návratu je ještě čekala beseda o právním vědomí.

Tato vycházka byla první ze série vycházek, které plánujeme uskutečnit v návaznosti na přírodopisné referáty žáků 9. ročníku. Tématem jejich prací byly chráněné lokality nacházející se na území hlavního města Prahy.