Divadlo Minor

30. 5. 2019 se žáci I., II. a III. třídy naší základní školy vypravili do divadla Minor, kde měli dlouho dopředu objednané vstupenky na představení Hon na jednorožce. Hra zpracovává skutečný příběh člověka, který byl politicky pronásledován lidí v 50. letech minulého století. Má žákům přiblížit nesvobodu a nespravedlnost, s níž se museli potýkat lidé v této těžké době. Na představení jsme se všichni velmi těšili, bohužel v divadle došlo k havárii vodovodního potrubí a představení bylo bez náhrady zrušeno. Využili jsme krásného teplého počasí a prošli se s dětmi po novém městě. Naše trasa vedla přes Václavské náměstí a Zlatý kříž ulicemi Na Poříčí a Na Příkopech. Doufejme, že se nám podaří pro naše žáky zajistit některé ze zajímavých představení divadla Minor pro příští rok.